AUMA Cloud

AUMA aktüatörlerinin varlık yönetimini ve duruma yönelik onarımını verimli, giderlere yönelik şekilde düzenlemek ve tesis kullanılabilirliğini sürdürülebilir olarak sağlamak için AUMA tarafından AUMA Cloud ile inovatif aletler sunulmaktadır.

Aktüatörler için Endüstri 4.0

AUMA Cloud bir tesisteki tüm aktüatörlerden detaylı cihaz verilerinin toplanıp değerlendirilmesine olanak sağlayan, kolay kullanılabilen etkileşimli bir platformdur. Tesis işleticileri büyük yükleri veya olası bakım gereksinimini erkenden anlayabilir ve beklenmedik iş kesintilerini engellemek için uygun önlemleri alabilir.

Asset yönetimi ve duruma yönelik onarım

AUMA Cloud, AUMA aktüatörleri tarafından otomatik olarak kaydedilen kapsamlı işletim verilerinin analizi ve değerlendirilmesi için akıllı algoritmalara sahiptir. AUMA Cloud’da motorun çalışma süresi, sıcaklıklar, titreşimler, torklar, uyarı mesajları ve arızalar gibi verilerden örneğin aktüatörlerin kullanılabilirliği gibi anlamlı karakteristik sayılar hesaplanır. Cihazlar ve karakteristik sayılar anlaşılır şekilde gösterilir.

Tesis işleticisi olarak aktüatörlerinizin ve vanalarınızın o ana kadar maruz kaldığı zorlamalar hakkında kapsamlı bir görüntü edinirsiniz. Cihazın gerçek durumu bazında onarım önlemleri planlanabilir. Bir cihazda sorun çıkarsa karakteristik sayılar hata arama için uyarılar da verir.

Birkaç adımda dijital Asset genel görünümü tesisin tüm aktüatörleri için oluşturulabilir. Bunun için işletme ve cihaz verileri örn. AUMA Assistant App yardımıyla kaydedilebilir ve Assistant Cloud’a yüklenebilir. Bu tesis personeli tarafından gerçekleştirilebilir veya AUMA servisi bunu üstlenebilir. Otomatik çözümler de mümkündür.

 

Tüm cihaz verileri ve dokümanlara online erişim

AUMA Cloud üzerinden ayrıca tüm AUMA cihazlarına yönelik tam kapsayıcı dokümantasyonlara doğrudan erişim sağlanabilir. Buna işletme kılavuzu, teknik veri föyleri, devre şemaları, iş emri veri föyler vb. de dahildir. Basılı evraklar arasında eziyetli olarak arama işlemi ortadan kalkar.

 

Servis taleplerinin oluşturulması ve izlenmesi

Daha kesin bir tanıya gerek duyduğunuzda, Cloud'daki verileri hızla ve kolayca AUMA servise iletin. Bu ayrıntılı hata teşhisine olanak sağlar, yerinde servis kullanımı maliyetini düşürür ve hatanın giderilmesini hızlandırır. Servis taleplerinizin durumunu AUMA Cloud’dan sürekli takip edebilirsiniz.

Denemesi kolay

Web uygulaması olarak AUMA Cloud her tarayıcıda çalışır ve herhangi bir kurulum gerektirmez. Tüm dijital AUMA hizmetlerini kullanmak için tek sefere mahsus olarak kaydolmalısınız. AUMA Cloud kullanımı maksimum 100 cihaza kadar ücretsizdir.

 

Aşağıdaki bağlantıyı

açın: https://cloud.auma.com/

 

AUMA Cloud’a ilişkin sorularınız için lütfen şu adrese başvurun: cloud@auma.com