Rozwiązania

Napędy ustawcze AUMA sprawdzają się na całym świecie w sektorze zaopatrzenia w wodę i utylizacji ścieków, w elektrowniach, sieciach rurociągów, rafineriach i zakładach przemysłowych wszelkiego rodzaju – wszędzie tam, gdzie regulowany jest strumień przepływu cieczy, gazów, proszku czy granulatu.

 

Automatyzacja wszystkich typów armatury

Nasze napędy ustawcze szyjemy na miarę indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dzięki szerokiej gamie oferowanych produktów, takich jak wydajne napędy wieloobrotowe, niepełnoobrotowe, liniowe i dźwigniowe, oferujemy systemy automatyzacji dostosowane do każdego rodzaju armatury – od małych, dwucalowych zaworów kulowych aż po metrową zwrotnicę gazu.

 

Najwyższa niezawodność

Napędy ustawcze AUMA spełniają międzynarodowe normy i charakteryzują się najwyższą niezawodnością i żywotnością – przy minimalnych nakładach serwisowych. Nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach otoczenia wykonują swoje zadania precyzyjnie i niezawodnie.

 

Łatwa integracja

Nasze produkty stanowią nie tylko interfejs mechaniczny armatur, lecz zapewniają też komunikację z nadrzędnym systemem sterowania. Nowoczesne sterowniki AUMA zapewniają bezpieczną komunikację ze wszystkimi popularnymi systemami sterowania. Elastyczna geometria urządzeń i bogaty zastaw akcesoriów umożliwiają montaż nawet w najtrudniejszych warunkach.

 

Indywidualnie zaprojektowane napędy ustawcze do zaworów wszystkich typów