Řešení

Servopohony AUMA se osvědčily po celém světě v oblasti zásobování a likvidace vody, v elektrárnách, potrubních sítích, rafinériích a průmyslových zařízeních každého druhu – všude tam, kde se reguluje a řídí proud tekutin nebo plynů, prášků nebo granulátů.

 

Automatizace všech typů armatur

Naše servopohony jsou vždy ušity na míru specifickým požadavkům našich zákazníků. Díky široké paletě výrobků s výkonnými víceotáčkovými, kyvnými, lineárními a pákovými servopohony nabízíme automatizační řešení pro každou armaturu – od malého dvoupalcového kulového ventilu až po metrovou plynovou výpusť.

 

Maximální spolehlivost

Servopohony AUMA splňují mezinárodní standardy a jsou navrženy pro maximální spolehlivost a dlouhou životnost – a to při současné minimální potřebě údržby. Plní své úkoly přesně a bezpečně i za extrémních podmínek.

 

Jednoduchá integrace

Naše výrobky představují nejen mechanické rozhraní pro armaturu, ale také rozhraní pro řídicí systém. Moderní řídicí jednotky AUMA zajišťují bezpečnou komunikaci se všemi běžnými řídicími systémy. Flexibilní přístrojová geometrie a rozsáhlé příslušenství umožňují řešení nejrůznějších instalačních poloh.

 

Na míru šité ovládací prvky pro všechny typy ventilů