AUMA Riester GmbH & Co. KG

Główna siedziba w Muellheim

Tradycja to nasz fundament

AUMA projektuje i wytwarza od 60 lat elektryczne napędy ustawcze i przekładnie armatur oraz należy dziś do czołowych producentów w branży.

Sektor energetyczny, gospodarka wodna, przemysł petrochemiczny i użytkownicy z różnych branż przemysłowych na całym świecie korzystają z zaawansowanych technologicznie  produktów  AUMA.

 

2800 pracowników. 30 lokalizacji na całym świecie. Modułowa budowa produktów.

 

Przedsiębiorstwo w ruchu - AUMA.

 

Armatury I Maszyny Napędy
- pomysł staje się programem

 

AUMA 22 - Komponenty z Niemiec i Europy - wykonanie w Polsce

Firma AUMA Polska Sp. z o.o. przechodzi przeobrażenia z firmy handlowo-serwisowej na firmę handlowo-serwisowo-produkcyjną wraz z łączeniem wszystkich brendów Grupy AUMA w jedną markę w branżach: wodnej, energetycznej, naftowo-gazowej, górniczej oraz nietypowych rozwiązaniach. Kolejnym etapem realizacji tych zmian jest wdrażanie projektu "Komponenty z Niemiec i Europy, a wykonanie lokalne w regionie użytkowania". Projekt jest już realizowany od III kwartału 2016 roku. Dla firmy AUMA Polska oznacza to spore wyzwanie formalno-prawne i techniczne, które już trwa.

 

Grupa AUMA wspólnym wysiłkiem regionalnych przedstawicielstw i centrali rozwija swoją pozycję rynkową, przesuwając aktywności: wytwarzania, serwisu oraz handlu na regionalne lokalizacje i przedstawicielstwa tuż obok partnerów.

Napędy elektryczne armatury grupy AUMA

Firma AUMA oferuje rozwiązania szyte na miarę odpowiednie dla danej aplikacji. W gamie znajdują się dobrze znane napędy AUMA oraz napędy zmiennoprędkościowe SIPOS. Uzupełnieniem są napędy DREHMO, a także napędy kompaktowe AUMA Industry & Marine znane wcześniej pod nazwąHASELHOFER. Wśród napędów grupy AUMA każdy znajdzie rozwiązanie dla własnych potrzeb.

 

Celem poznania szczegółowej oferty prosimy o kontakt z naszymi inżynierami z Działu Handlowego

Zakład 1, Muellheim
Zakład 2, Muellheim
DREHMO, Wenden
AUMA Drives, Coswig
Centrum Serwisowe, Kolonia
SIPOS Aktorik, Altdorf
Zakład produkcyjny, Ostfildern-Nellingen
Przedstawicielstwo, Republika Czeska