Çözümler

AUMA aktüatörleri tüm dünyada su temini ve arıtma sistemlerinde, elektrik santrallerinde, boru hatları şebekelerinde, rafinerilerde ve her türden endüstriyel tesislerde sorunsuz şekilde – sıvı veya gaz akımlarının, toz veya granüllerin ayarlanıp kontrol edildiği her yerde çalışmaktadır.

 

Tüm Vana Tiplerinin Otomasyonu

Aktüatörlerimiz daima müşteriye özgü taleplere göre tasarlanır. Yüksek performanslı çok turlu, kısmi turlu, doğrusal ve kollu aktüatörleri içeren geniş ürün yelpazemiz sayesinde – iki inçlik küçük küresel vanalardan, boyu metrelerle ölçülen yönlendirme damperlerine kadar her tip vana için otomasyon çözümleri sunuyoruz.

 

Yüksek Güvenirlik

AUMA aktüatörleri uluslararası standartlara uygun olarak, yüksek güvenirlik ve uzun ürün ömrüne göre – minimum bakım gereksinimi ile birlikte dizayn edilmiştir. Aktüatörler zorlu çevre şartlarında görevlerini tam olarak ve güvenle yerine getirmektedir.

 

Kolay Entegrasyon

Ürünlerimiz yalnızca vana için mekanik arabirimi değil, kumanda sistemleri için arabirim görevini de yapar. Modern AUMA kontrol üniteleri en çok bilinen kumanda sistemleriyle güvenli iletişimi sağlar. Modüler dizaynı ve zengin kapsamlı aksesuarları ile birçok farklı montaj durumları için çözümler sunar.

 

Tüm vana tipleri için özelleştirilmiş aktüatörler