Michael Sick je novým ředitelem prodeje společnosti AUMA pro Německo

Generační výměna ve vedení divize prodeje společnosti AUMA pro Německo: Heinz Lauinger, který byl ve společnosti AUMA od roku 1995 ředitelem prodeje pro Německo, se v červnu tohoto roku rozloučil a odešel do důchodu. Jeho nástupcem je Michael Sick, který od roku 2008 pracoval jako technik prodeje u společnosti AUMA.

 

Během 23 let činnosti H. Lauingera se společnost AUMA jako výrobce servopohonů proměnila ze společnosti vyrábějící mechanické produkty ve specialistu v oblasti mechatroniky. Pod vedením Heinze Lauingera podstoupila tuto proměnu také divize prodeje společnosti AUMA pro Německo. Předtím pracoval pro výrobce řídicí techniky a přinesl si s sebou ideální předpoklady, díky nimž dokázal připravit pracovníky prodeje společnosti AUMA tak, aby se mohli přizpůsobit novým výzvám.

 

„Heinz Lauinger téměř čtvrt století formoval a utvářel ve společnosti AUMA divizi prodeje pro Německo a rozhodujícím způsobem přispěl k našemu růstu a úspěchu na trhu. Pro naše zákazníky je symbolem kontinuity a odbornosti,“ říká Ferdinand Dirnhofer, obchodní ředitel společnosti. „Děkuji mu z celého srdce za jeho obrovské nasazení a práci, kterou celá ta léta odváděl, a přeji mu do budoucna vše nejlepší.“

 

S účinností od 1. dubna 2018 nastoupil na místo Heinze Lauingera Michael Sick. Předtím pracoval deset let v oblasti prodeje pro region spolkové země Baden-Württemberg. Michael Sick má 41 let a pro svou novou práci si s sebou přináší zkušenosti nejen ze své dosavadní činnosti ve společnosti AUMA. Vzděláním je inženýr energetické elektroniky a absolvoval studium v oboru elektrické energetické techniky. U svého předchozího zaměstnavatele cestoval po celém světě jako technik pro uvádění do provozu a diagnostiku v elektrárnách.

 

„Předností Michaela Sicka je nejen jeho odborná kvalifikace, nýbrž také osobní charisma a dlouhodobá činnost pro naše zákazníky. V jeho osobě jsme získali ideálního nástupce, který bude dále úspěšně vést divizi prodeje společnosti AUMA pro Německo a poskytne společnosti nové impulzy,“ říká dále Ferdinand Dirnhofer.